Vše o tapetování

Vše o tapetování

Zdají se vám prostory vašeho bytu již několik let stejné? Nepomáhá už ani nový nábytek, dekorace nebo jiné lapače prachu? Je správný čas na změnu! Tapety se zase vracejí do módy! Široká nabídka tapet a bordur přinese nový impulz pro váš interiér.

Příprava povrchu

Příprava podkladu

Při stavbě domu jsou vždy nejdůležitější základy a to samé platí i při tapetování. V této sekci najdete tipy, na co si dát pozor při přípravě podkladu.

O tapetách

Tapety

Jakou tapetu zvolit? Papírovou nebo vinylovou? Jaký typ tapety se hodí do koupelny a jaký do kuchyně? Co znamenají symboly na tapetách? Odpovědi najdete v této kapitole.

Lepidla

Lepidla

Prozradíme vám, na co si dát pozor při výběru lepidel na tapetu a jak lepidlo aplikovat. Společně nahlédneme do historie lepidel na tapety a nebude chybět ani trocha teorie.

Před tapetováním

Před tapetováním

Odstranit starou tapetu, koupit správné lepidlo, připravit si nářadí – to všechno je potřeba zařídit před tím, než se konečně pustíte do samotného tapetování.

Tapetování

Tapetování

Nastříháme tapetu, připravíme lepidlo a konečně se můžeme do toho pustit! Co ale s těžko přístupnými místy?Henkel - Kvalita pro profesionályZavřít
Metylan - Sponzor MS v hokeji 2017